Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky:

• občanství České Republiky

• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru

• trestní bezúhonnost

• zdravotní, osobní a fyzická způsobilost

• řidičský průkaz skupiny C výhodou

• bez stranické příslušnosti

• vhodné i pro absolventy

Hlavní náplň služební činnosti:

• provádění složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech

• kontrola a údržba technických a věcných prostředků

• provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy

Nabízíme:

• zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi

• stabilitu, jistotu a dlouhodobou perspektivu, stálý růst služebního příjmu

• služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 SB. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění

• směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna)

• 6 týdnů dovolené

• neustálý profesní rozvoj

• velmi výhodný telefonní tarif ze zaměstnaneckého balíčku (i pro rodinné příslušníky)

• platové zařazení:

- nástup ve 2.tarifní třídě, rozpětí platového tarifu od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe

- po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě od 27.900,- Kč do 40.520,- Kč, podle započitatelné praxe,

- zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5.600,- Kč,

- příspěvek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,

- odměna za služební pohotovost cca ve výši 4.500,- Kč - 8.000,- Kč,

- možnost osobního příplatku po zapracování

Doklady, které uchazeč doloží:

• strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. e-mailu,

• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel., Petra Havlová, nebo e-mailem na adresu:

Pracoviště: Děčín, Děčín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 580 - 40 520 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓