V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: zašlete životopis.

Náplň práce:
- vedení celého týmu pobočky a být jeho součástí
- být pravá ruka manažera
- dohled nad provozem, který musí skvěle fungovat
- zodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeb
- kontrola a objednávání surovin
- plánování docházky zaměstnanců
- spolupráce s pobočkami v jiných městech
- denní telefonická a emailová komunikace s vedením
- organizace a motivace týmu - chceme být nejlepší ve městě
- školení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálové
- trénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práce
- odpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostí
- kontroling a následný reporting vedení.

Požadujeme:
- zkušenosti z pizzerie na jakékoliv pozici velkou výhodou
- zkušenost v gastronomii velkou výhodou
- zkušenost s vedením týmu nebo zájem vzít na sebe zodpovědnost
- pozitivní přístup k manuální práci
- být správným týmovým hráčem
- zodpovědnost za svěřené věci
- aktivní přístup k práci
- časovou flexibilitu a pozitivního ducha
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- profesní růst a neustálý osobní rozvoj
- možný kariérní postup na manažera
- podíl na tržbách a ziskovosti pobočky
- mimopracovní týmové zábavní aktivity a párty.

Pracoviště: Kadaň, Kadaň
Datum nástupu: 15.03.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓