V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: zašlete strukturovaný životopis.

Upřesňující informace:

náplň práce:

- nastavovat stroje, nástroje a zařízení pro výrobní procesy (vstřikolisy typu: Arburg, Engel, Krauss Maffei, Haitian),

- pravidelně kontrolovat efektivitu běžících výrobních procesů,

- kontrolovat stav strojů a násttojů,

- pravidelný dohled na průběh výrobního procesu,

- identifikace odstranění poruch,

- čištění a autonomní údržba strojů.

požadujeme:

- střední odborné s výučním listem nebo úplné střední všeobecné nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou nebo úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení) technického směru,

- technické zkušenosti, dovednosti,

- 3 roky praxe na obdobné pozici.

Zaměstnanecké výhody:

- podpora osobního rozvoje a možnost kariérního růstu,

- stravenkový paušál,

- příspěvek na penzijní připojištění/cafeterie,

- příspěvek na dojíždění,

- dodatková dovolená,

- sick days,

- firemní akce,

- dotovaná káva z automatu.

Pracoviště: Jirkov, Jirkov
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!