V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: zašlete strukturovaný životopis.

Upřesňující informace:

náplň práce:

- aktivně se podílet na systému výroby a jeho optimalizace,

- udržovat a opravovat výrobní/nevýrobní stroje a technologie (montáž, demontáž, mazání),

- provádět pravidelné prohlídky strojů a zařízení,

- pravomoc kdykoli zastavit výrobní proces v případě rizika poškození nástroje nebo vzniku výrobní vady.

požadujeme:

- střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou technického směru (elektro),

- manuální zručnost,

- zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky.

Zaměstnanecké výhody:

- podpora osobního rozvoje a možnost kariérního růstu,

- stravenkový paušál,

- příspěvek na penzijní připojištění/cafeterie,

- dodatková dovolená,

- sick days,

- firemní akce,

- dotovaná káva z automatu.

Pracoviště: Jirkov, Jirkov
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.