Informace o pracovním místě

V případě zájmu nás kontaktujte:
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 08:00 do 14:00 hod na tel.č..

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru - instalatér, topenář, zámečník případně podobného technického zaměření,
- svářečský průkaz,
- schopnost samostatné práce,
- zodpovědnost, flexibilita,
- ochota technicky se vzdělávat,
- aktivní přístup k řešení pracovních úkolů,
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
- opravy a údržba výměníkových stanic a rozvodů tepla,
- opravy a údržba zařízení v nebytových prostorech objektů,
- montáž a opravy fotovoltaických elektráren,
- montáž a údržba tepelných zařízení CZT.

Zaměstnání na dobu určitou 1 rok, po zapracování možná změna na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené,
- stravenkový paušál 100,--,
- příspěvek na penzijní spoření 2 000,-- Kč.

Pracoviště: Chomutov, Chomutov
Datum nástupu: 02.04.2024
Mzda: 25 700 - 36 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓