Informace o pracovním místě

V případě zájmu nás kontaktujte:
- osobně po předchozí telefonické domluvě
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - ČT od 7:30 do 15:30 hod, PÁ od 7:30 do 12:30 hod na tel.č..

Společnost "LÜFTUNGSTECHNIK M. Ordos" spol. s r.o. zabývající se již více jak 30 let výrobou vzduchotechniky, oceněná certifikátem Dun & Bradstreet uděleným pod záštitou Czech Top 100, přijme do svých řad provozní zámečníky.

Náplň práce:
- obsluha, oprava a údržba výrobních strojů a zařízení v provozech
- instalace a uvedení do provozu nových strojů
- zhotovování a montáž zámečnických prvků a výrobků z různého kovového materiálu
- údržbářské zámečnické práce na movitém a nemovitém majetku firmy.

Očekáváme:
- výuční list v oboru provozní zámečník
- praxe v oboru velkou výhodou
- ochota pracovat na směny (ranní/odpolední)
- spolehlivost, loajálnost, zájem o práci a dobré pracovní návyky.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve firmě s dlouholetými zkušenostmi
- nástupní mzda 28 000 - 32 000,- Kč/měs.
- stravenkový paušál 80,- Kč/směna
- týdenní pracovní doba 37,5 hod.
- zvláštní prémie dle hospodaření firmy
- parkování u areálu firmy
- dostupná MHD z Chomutova
- finanční bonusy/prémie dle hospodaření firmy
- firemní akce.

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Údlice, Údlice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 28 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)