Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Rakovník.
Náplň práce: výkon státní správy na úseku vodního hospodářství.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, schopnost týmové práce, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vysokoškolské vzdělání s vazbou na problematiku vodního hospodářství, znalost programu "GINIS SSL", VITA a GRAMIS, znalost obecně závazných právních předpisů. Zkouška odborné způsobilosti a praxe na úseku vodního hospodářství, případně na jiném úseku životního prostředí výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Písemné přihlášky zasílejte do 9.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník.
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

Pracoviště: Rakovník, Rakovník
Datum nástupu: 20.05.2024
Mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.