Informace o pracovním místě

Pozice: Řidiči sk. B + E ( servisní technici )
Kontakt: Kovář Jan, tel.:, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:
Náplň práce:
pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.
Požadujeme:
řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme:
zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity.
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké benefity
Nástup od 1.6.2024 na dobu určitou do 31.5.2025. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem

Pracoviště: Rožmitál pod Třemšínem, Rožmitál po...
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓