Prodavač/ka do bauMaxu (35-60. tis/měs.,stravenkový paušál, HPP) - Příbram

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.
Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nové členy našeho týmu - Prodavač/ka

Náplň práce:

Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží
Průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně
Starost o kvalitní prezentaci zboží
Prodavač/ka oddělení obkladů a dlažeb, sanity, zahrady, nářadí, elektra a dřeva (práce fyzicky náročnější)

Požadujeme

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Příjemné vystupování
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Časovou flexibilitu - práce i o víkendu
Praxe v oboru – VÝHODOU
Výpis z rejstříků trestů

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzdu
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce
Stravenkový paušál
Samostatnou a odpovědnou práci
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Pracoviště: Jinecká 319, Příbram
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: BM ČESKO s.r.o.
Zadavatel: Andrea Hančak
Lokalita: Příbram
Zavolat: Zobrazit kontakt 608745528
BM ČESKO s.r.o.
Ukázat na mapě

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓