Pozice: Administrativní pracovník/ce, technik/čka, skladník/ce
Zkrácený pracovní úvazek.
Kontakt: Bernášek Josef, e-mail:
První kontakt - zašlete prosím email na adresu s jednoduchým životopisem a telefonním kontaktem na Vás a my se Vám ozveme.
SŠ technického směru, znalost topenářského a vodoinstalatérského materiálu.
Požadavky:
Praxe ve stavebnictví, obor TZB minimálně 3 roky.
Požadujeme znalost práce na počítači, orientace v Excelu a Wordu.
Náplň práce:
objednávání materiálu, příjem a výdej materiálu (trubky, armatury atd.) skladová evidence, komunikace s dodavateli materiálu, spolupráce na zhotovování cenových nabídek (rozpočtování)
Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 22 000,- Kč
Místo výkonu práce: Tempoterm, spol. s r.o., provozovna, Evropská č.p. 123, Příbram I

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 16.04.2024
Mzda: 15 000 - 22 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...