Informace o pracovním místě

pozice: pizzaři

Požadavky:

Do oblíbené provozovny v Příbrami přijmeme nové pizzaře.

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň

Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou ( zaučíme ), výpis z trestního rejstříku, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérě růst.

Nabízíme:nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Nástup: možný ihned na neurčito

Mzda: od 30000,- Kč

Kontakt: email: telefon :

Prvotní kontakt: emailem, telefonem

Pracoviště: Příbram, Pražská 12

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓