Informace o pracovním místě

Pozice:manipulant/ka VZP

Náplň práce:

- manipulace s materiálem, výrobků a polotovarů v provozu

- manipulace s kovovým odpadem

- nakládka a vykládka vozidel

- údržba a péče o prostory a načiní - obsluha VZV

Požadujeme:

- platný průkaz VZV

- samostatnost

- manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:

- práci na HPP přímo u zaměstnavatele

- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru

- odměnu za plnou pracovní docházku až 1.000,-

- stravenkový paušál nebo závodní stravování

- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )

- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxační aktivity )

Nástup dle dohody na dobu určitou do 31.7.2024. Mzda: 24 000,- až 29 000,- Kč

Kontakt: Lantošová Veronika, tel.:, e-mail:

První kontakt telefonicky po - pá od 8:00 do 15:30 hod., e-mailem, osobně.

Místo výkonu práce: Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 03.01.2024
Mzda: 24 000 - 29 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)