Informace o pracovním místě

Pozice: prodavač/ka
Místo vhodné i pro absolventy.
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.
Pracovní náplň
(jedná se o fyzicky náročnější práci): starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Jedná se o prodavače/ku do oddělení elektra
Pracovní doba - směnný provoz 8-20
Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup možný ihned, nebo dohodou. Mzda: 22 570,- až 58 875,-Kč ( dle odvedené práce, prodejnosti a výsledků ).
Kontakt: Hančak Andrea, tel.:,, e-mail:
Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na e-mail
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Jinecká 321, Příbram II

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 21.03.2024
Mzda: 22 570 - 58 875 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓