Informace o pracovním místě

Pozice: Samostatný/á účetní
Kontakt: Chrobák Dobroslav Ing., tel.:, e-mail:
První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
kompletní vedení a zpracovávání účetnictví, vedení a zpracovávání daňové evidence, vedení a zpracovávání mzdového účetnictví, osobní a elektronická komunikace s úřady, zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, zadávání účetních dokladů do účetního systému, kontrola přijatých faktur a přefakturace, účetní uzávěrky, vytváření daňových přiznání, vyúčtování letových akcí, evidence majetku
evidence pracovních smluv, závazky a pohledávky, platby;
Požadavky:
prokazatelná praxe s vedením účetnictví ev. daní podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
Možnost občasné práce z domova
Nástup od 1.3.2024. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cirrus Aircraft Management s.r.o. - Letiště Příbram, Drásov č.p. 222,
Příbram 1

Pracoviště: Drásov, Drásov
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.