Informace o pracovním místě

Pozice: Taviči rotační pece

Kontakt:Belande Lenka, tel.:, e-mail:

Prvníkontakt e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 15:00 hd.

Do našeho výrobního úseku hledáme kolegu pro obsluhu rotační pece.

Náplň práce:

- Výroba slitin neželezných kovů

- Obsluha technologických jednotek v hutním procesu

- Úklid pracoviště

- Obsluha čelního nakladače a VZV

- Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO

Požadujeme:

- Řidičské oprávnění skupiny B

- Minimálně učňovský obor, nebo střední škola

- Zkušenosti se stavebními stroji a VZV velmi vítány

- Zdravotní způsobilost

- Důslednost, spolehlivost a zodpovědnost

- Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

- Hlavní pracovní poměr

- 13. mzdu, která je vyplácena v předvánočním čase

- Zajímavé a stabilní mzdové ohodnocení

- Práce ve směnném provozu

- Zaučení a pomoc při adaptaci v novém zaměstnání je pro nás samozřejmostí

- Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 + závodní stravování

- V případě zájmu další vzděláván/í ve Vašem oboru

- 5 týdnů dovolené

- Pracovní obuv a oblečení + příspěvek na údržbu svěřeného oblečení

- Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu více než 25 let

- Různorodou práci ve stálém kolektivu

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Mzda: 40 000,- Kč

V případě zájmu o uvedenou pozici mě kontaktujte zasláním životopisu na email: nebo volejte na telefonní číslo: .

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Místo výkonu práce: ALUHUT a.s., Rybníky č.p. 75, Dobříš

Pracoviště: Rybníky, Rybníky
Datum nástupu: 09.02.2024
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓