Informace o pracovním místě

Pozice: Vedoucí výroby - pekárna, cukrárna
Jedná se o malou provozovnu cukrářské a pekařské výroby.
Náplň práce:
kompletní zodpovědnost za provoz, výrobu, kvalitu apod.
sortimentu pekárny
Požadavky:
- výhodou vyučení v oboru pekař-cukrář nebo praxe v tomto oboru
- organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- zkušenost s vedením týmu, reportování výsledků
- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, další vzdělávání v oboru
Nabízíme:
ranní směny, slevu na stravu, zvýhodněné ceny výrobků
Nástup možný ihned.
Mzda: nástupní plat 20 000,- Kč po zapracování až 26 000,- Kč
Kontakt: Říha Václav, tel.:, e-mail:
První kontakt: zaslat strukturovaný životopis na e-mail: nebo volat na tel.:
Místo výkonu práce: HEMP PRODUCTION CZ, s.r.o., Chraštice č.p. 7, Březnice

Pracoviště: Chraštice, Chraštice
Datum nástupu: 06.05.2024
Mzda: 20 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...