Informace o pracovním místě

Pozice: kalkulant/ka
Požadavky:
Znalost technických výkresů;
Znalost angličtiny - alespoň na komunikativní úrovni;
Smysl pro detail a pečlivost;
Aktivní přístup k řešení úkolů;
Znalost práce v MS Excel;
Technické vzdělání výhodou;
Zkušenosti ve strojírenské oblasti výhodou.
Náplň práce:
Kalkulace technických nabídek na potrubní systémy, ocelové konstrukce, komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí.
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Nástup možný ihned. Mzda: 21 800,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.:, e-mail:
První kontakt telefonicky (po-pá 8:00 - 16:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory

Pracoviště: Příbram, Příbram
Datum nástupu: 03.01.2024
Mzda: 21 800 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)