Hledáme ostříleného zástupce šéfa skladu, který bude klukům autoritou a zároveň parťákem. Budete stát v čele týmu šesti lidí, dohlížet na chod skladu a hlavně se něm aktivně podílet. Za to Vám nabízíme jistou práci ve firmě, kterou jen tak něco nepoloží, skvělé kolegy a férové jednání.

CO BUDETE DĚLAT?
• kontrolovat stav zásob, vyřizovat skladové i zákaznické reklamace, plánovat směny
• aktivně se podílet na chodu skladu
• zakládat do regálů a klecí
• vyskladňovat zboží zákazníků, pomůžete jim, prohodíte pár slov
• komunikovat s dodavateli
• budete oporou klukům z týmu, zkrátka šéf.

Požadujeme

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
• na vedoucí pozici ve skladu jste již pracoval
• máte zkušenosti s vedením malého týmu lidí (5-10)
• umíte jednat s lidmi – s kolegy i se zákazníky
• jste bystrý a chcete se učit
• s počítačem si rozumíte - vše budete koordinovat pomocí kontrolního programu
• nemusíte být kulturista, ale dobrá fyzička je základ
• vyhovuje Vám práce v týmu a nechybí smysl pro humor
• máš řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?
• jistou práci ve firmě, kterou jen tak nějaká krize neotřese
• pěkný výdělek
• možnost stále na sobě pracovat a růst tak osobnostně i profesně
• dobrou partu - jsme k sobě féroví

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 34 000 - 36 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: XLCZ Nábytek s.r.o.
Zadavatel: Martin Seidl
Lokalita: Říčany
XLCZ Nábytek s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)