Informace o pracovním místě

Upřesňující údaje:

Náplň práce:

- provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů

- provádět manipulaci s odpadovými nádobami

- pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu

- dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy.

Požadavky:

- zdravotní způsobilost, spolehlivost a smysl pro zodpovědnost

- časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech

- vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody:

- jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat

- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou

- vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce

- systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, sick days, studijní volno atd.)

- možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem

- bonus při získání nových kolegů do týmu

- bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

- možnost výplaty týdenních záloh mzdy

- věrnostní bonusy.

- fasování pracovních a ochranných pomůcek, drogerie atd.

- diety 80-110 Kč/den

Pracoviště: Říčany, Říčany
Datum nástupu: 18.10.2021
Mzda: 23 400 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.