Přijmeme do týmu technicky zdatného a spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici automechanik.

Stojíme na přední příčce ve výrobě nákladních vozidel v Evropě. Řídíme se vysokým standardem jakosti při výrobě našich produktů a poskytovaných služeb.

✓ autorizovaný servis

✓ špičkové technologie

✓ ranní a odpolední směny

✓ moderní a bezpečné pracovní prostředí

Náplň práce:

• diagnostika poruch a závad vozidel

• opravy a výměny jednotlivých součástí nákladních vozidel

• nastavování a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických dílů

vozidel

• oživování, nastavování a seřizování kompletních elektronických jednotek

vozidel nebo kompletních skupin (např. oživení a nastavení řídící elektronické

jednotky motoru, geometrie náprav, atd.)

Požadujeme

• SOU/SŠ automechanik, autoelektrikář

• řidičský průkaz sk. B

• výhodou je zkušenost se servisem nákladních automobilů

• zájem o obor

• pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

• motivační finanční ohodnocení a platový růst

• nástupní bonus

• 5 týdnů dovolené

• dvousměnný provoz

• stravenky, Flexipassy, Multisport karta

• příspěvek na penzijní a životní pojištění

• odborná školení

• zvýhodněné mobilní tarify

• sleva na pohonné hmoty

• finanční odměny za životní jubilea

• Cafeteria

Pracoviště: Klecany, Klecany
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 45 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Jana Košáková
Zadavatel: Jana Košáková
Lokalita: Klecany

Sdílejte pracovní nabídku...