Informace o pracovním místě

Upřesňující údaje:
Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme: čistý výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail:

Pracoviště: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, B...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!