Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, první rok smlouva na dobu určitou, potom možnost prodloužení dle vzájemné domluvy, na rok nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Obslužné a doplňkové práce na výrobní lince (pece) - obsluha výrobního zařízení a manipulace s výrobky. Kontrola a výměna forem. Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola hotových výrobků, údržba linky a úklid pracoviště.

Požadujeme:
Velkou výhodou bude vyučení ve strojírenském či technickém oboru. Akceptujeme ale i základní vzdělání s odpovídající praxí, absolventy i ty, kteří mají hlavně zájem o toto úžasné řemeslo, zaškolíme. Všechno potřebné vás naučíme, hlavně na začátku pomůžou ochotní kolegové. Důležitá je samostatnost a zodpovědnost, chuť a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Nabízíme:
Náborový příspěvek – odměna po 3 a 6 měsících, odměna za dosažení vyšší úrovně.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč měsíčně, dotované závodní stravování, výrazné slevy na produkty společnosti i v rámci holdingu, příspěvek na sport, masáže, aj.

Všechny podmínky Vám rádi sdělíme osobně.

Pracoviště: Poděbrady, Poděbrady
Datum nástupu: 19.02.2024
Mzda: 28 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)