Požadavky: vysokoškolské vzdělání - speciální pedagogika, somatopedie + minimálně bakalářské studium fyzioterapie, povolení MZČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, praxe v oboru minimálně 5 let, empatie a schopnost spolupráce s odbornými lékaři a rodinami klientů, stálé sebevzdělávání v oboru - profesní portfolio s absolvovanými kurzy.

Náplň práce: péče o děti a žáky s těžkým kombinovaným postižením, nastavení krátkodobých i dlouhodobých rehabilitačních plánů s ohledem na ucelenou rehabilitační a terapeutickou péči, její provádění, supervize u zaškolených pedagogů, metodikcé vedení aquaterapie, trampolíninku, TV a ZTV u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, praxe canisterapeuta výhodou.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Poděbrady, Poděbrady
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓