Informace o pracovním místě

Požadujeme:
o spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se novým věcem;
o ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provozu ;
o minimálně vyučení v jakémkoliv oboru
o praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou

Náplň práce:
o manipulace se vstupními materiály;
o kontrola a opracování plastových dílů;
o kontrola průběhu výroby;
o manipulace s hotovými výrobky, jejich balení a zapsání do výrobní dokumentace

Co vám můžeme nabídnout
o Samostatnou a odpovědnou pozici
o Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
o Firemní benefity
o Stravenkový paušál
o Penzijní připojištění

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky, nebo osobně: Velký Osek Po - Pá 9:00 - 15:00 hod. nebo
Libice nad Cidlinou ( areál Bürger Transport)Hala B Po - Čt 9:00 - 15:00 hod.

Pracoviště: Libice nad Cidlinou, Libice nad Cid...
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 23 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...