Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu, příjme do svého týmu obchodního referenta/referentku se zaměřením na komunikaci s obchodními partnery

Požadujeme:

Aktivní znalost AJ (na komunikativní úrovni), vzdělání technického směru, praxi v obchodě, znalost práce s MS Office a informačních systémů řízení.

Týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, ŘP sk. B

Nabízíme:

- firemní kulturu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt & work-life balance

- Seberealizaci a samostatnost při realizaci stanovených cílů.

- Aktivní mzdu a benefity

- Profit bonus, vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce:

- Příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery.

- Jednání s dodavateli a odběrateli, sjednávání obchodních podmínek a zajišťování dodávek.

Kontakt : Zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.:

Pracoviště: Nymburk, Nymburk
Datum nástupu: 08.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)