Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:
- diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časová flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
- praxe v oboru

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- mobilní telefon a další zaměstnanecké bonusy a benefity

Pracoviště: Nymburk, Nymburk
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓