Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Koordinace a řízení činnosti zaměstnanců v rámci pobočky (střediska)
- Plánování tras a přidělování jednotlivých pracovních úkolů
- Dohled nad zakázkami po celou dobu jejich průběhu - komunikace s řidiči a kontrola pohybu vozidel
- Zajištění provozu pobočky
- Zařizování a zásobování provozu na pobočce
- Komunikace v rámci společnosti i mimo ni
- Související administrativa, běžná denní operativa
- Zajištění a řízení kvality produktů
- Inventarizaci skladu pobočky
- Péče a údržba o techniku (vozový park) na pobočce

Požadujeme:
- Min. 3-letou praxi v oboru dispečer/logistik dopravy
- Spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a časovou flexibilitu
- Samostatnost a schopnost vedení týmu zaměstnanců
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Ochotu učit se
- Řidičské oprávnění skupiny B, (C+E výhodou)

Nabízíme:
- Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
- Zázemí v dynamicky se rozrůstající české společnosti
- Služební mobilní telefon a počítač
- Příspěvek na stravné
- Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
- Benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce
- Zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti.
- Zajímavé finanční ohodnocení, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce.
- Stravenky, služební telefon a notebook.

Pracoviště: Nymburk, Nymburk
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 45 000 - 65 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓