Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s. je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

* obsluha strojního zařízení a řízení výroby granulovaných hnojiv

* provádění drobných oprav elektrického zařízení

* spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu či podniku

* místo výkonu práce - Městec Králové

POŽADUJEME:

- vyučení v oboru provozní elektrikář nebo jiného technické zaměření

- kvalifikace elektrotechnik (původně vyhláška č. 50/1978 Sb. §6) nutností

- řízení spolupracovníků, komunikativnost

- základní znalosti na PC

- ochota pracovat ve směnném provozu

VÝHODY:

- Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, v případě spokojenosti obou stran prodloužení na neurčito.

- 13. mzda, odměny akcionáře

- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.

- příspěvek na dojíždění a stravování

- firemní cafeterie pro čerpání benefitů

- bezúročné finanční zápůjčky

- 5 týdnů dovolené (tzn. 1 týden navíc oproti zákonné povinnosti)

- firemní akce pro zaměstnance

- program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení

- zvýhodněné pojistné produkty

- slevové prodejní akce, MAKRO karta, slevová karta MOL na pohonné hmoty

- prodej občerstvení v chemickém areálu

- zázemí skupiny AGROFERT

- pomoc zaměstnancům v nouzi

- výhodné tarify mobilního volání i pro rodinné příslušníky

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky denně od 8:00 - 13:00 hod.

Pracoviště: Městec Králové, Městec Králové
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 29 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!