Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- obsluha strojního zařízení výroby granulovaných hnojiv

- řízení a obsluha nakladače

- spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu či podniku

- místo výkonu práce: Městec Králové

POŽADAVKY:

- minimálně výuční list (v oboru chemie výhodou)

- manuální zručnost, loajalitu a ochotu pracovat ve směnném provozu

- základní znalosti práce na PC

NABÍZÍME:

- pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, v případě spokojenosti obou stran prodloužení na neurčito.

- 13. mzda, odměny akcionáře

- Příspěvky. na penzijní připojištění nebo životní poj. , na dojíždění, na stravování,

- Firemní cafeterie pro čerpání benefitů

- Bezúročné finanční zápůjčky

- 5 týdnů dovolené

- Firemní akce pro zaměstnance

- Zvýhodněné pojistné produkty

- Slevové prodejní akce, MAKRO karta, slevovoá karta MOL na pohonné hmoty

- zázemí skupiny AGROFERT

- pomoc zaměstnancům v nouzi

- výhodné tarify mobilního volání i pro rodinné příšlušníky

Zájemci se mohou hlásit na tel.č. denně od 8:00 - 13:00 hod. nebo na e-mail:

Pracoviště: Městec Králové, Městec Králové
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 24 500 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.