Informace o pracovním místě

Požadujeme:
" SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření
" Praxi na obdobné pozici
" znalost technologií práce s plechem a práškové lakování
" orientaci ve výkresové dokumentaci
" dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP - výhodou
" organizační a řídící schopnosti
" samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
" odolnost vůči stresu

Náplň práce
" organizování práce zaměstnanců svěřeného úseku
" plnění zakázek dle pokynu Vedoucího výroby
" zabezpečování plynulého chodu dílny, snižování prostojů a pořádku na dílně
" práce s podnikovým informačním systémem - kontrola zakázek
" zajištění kontroly kvality lakování a normované spotřeby barvy
" schopnost obsluhy, údržby a programování lakovacích linek

Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" smlouvu na dobu neurčitou
" stravenkový paušál
" příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity
" příspěvky na tábory dětí a dovolenou
" vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
" zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy
" stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti. Stravenkový paušál, 5 týdnů " dovolené, příspěvky na penzijní a životní poj., příspěvky na dovolenou, tábory dětí, " příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod...

Pracoviště: Lysá nad Labem, Lysá nad Labem
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)