Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce:

Nákladní č.p. 1486

295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: e-mail:

KOHO HLEDÁME?

Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž či servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.

Uchazeč by měl mít mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně § 5) nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda).

Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.

Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.

Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?

- jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa

- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy

- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti

- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení

- účast na školeních pro zdokonalení v oboru

- práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

Zaměstnanecké výhody:

CO VÁM NABÍZÍME?

- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání

- moderní prostředí a pracovní vybavení

- motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy

- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti

- zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií

- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících

- zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, věrnostní příplatky, aj.)

- pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu

- vzdělávací kurzy a školení

- odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)

www.superservisman.cz

Pracoviště: Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradišt...
Datum nástupu: 01.05.2020
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...