Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.

Pracovní náplň:

Jedná se o fyzicky náročnější práci. Starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikce se zákazníky, doplňování regálů.

Jedná se o prodavače/čku do oddělení elektra.

Pracovní doba:

Směnný provoz 8-20

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:

HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Výše mzdy závisí na odvedené práci, prodejnosti a výsledcích.

Nástup možný ihned, nebo dohodou !

Prosím o zaslání životopisu na e-mail

Pracoviště: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 22 570 - 58 875 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓