Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

Telefon:, volat Po-Pá 8-17h

Co od Vás požadujeme?

* Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikační úrovni C1.

* Znalost českého jazyka na komunikační úrovni B2.

* Analytické myšlení a dobrá znalost MS Office – především Excel.

* Schopnost statistické analýzy a vizualizace dat

* Prezentační a komunikační dovednosti.

* Spolehlivost, vysoká míra schopnosti sebeorganizace.

Co budete dělat?

* Pravidelný reporting vývoje automobilového trhu ve vybraných zemích.

* Pravidelný reporting zůstatkových hodnot pro vybrané konkurenty.

* Analýza vývoje prodejů jednotlivým velkoodběratelům.

* Příprava podkladů pro strategická rozhodnutí.

* Podpora prodeje vozů diplomatům a s tím související administrativa, vyhodnocování aktivit projektu a reporting.

-Co od nás dostanete?

• Základní mzdu 35 000 Kč/měsíc.

• Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.

• Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).

Pracoviště: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Datum nástupu: 27.04.2022
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓