Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

Upřesňující informace:

KOHO HLEDÁME?
Do nově vznikajícího a prvního vinohradu v Českém Ráji hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, vínu a manuální práci.
Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost.
Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru vinohradnictví, ale není podmínkou.
Výhodou je řidičský průkaz skupiny B a ochota pracovat přesčas v době vinobraní a lahvování.

CO VÁS ČEKÁ?
Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad - manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání,…), mechanizované práce s vinohradnickou technikou, ošetřování a hnojení rostlin, mulčování a jiné práce ve vinohradě, sklizeň hroznů
Dále také práce ve vinném sklepě, lahvování, skladování a expedice vína, závoz objednávek.
Vinohrad a veškeré zázemí se nachází v obci Jivina u Mnichova Hradiště.

Pracoviště: Jivina, Jivina
Datum nástupu: 01.04.2023
Mzda: 23 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...