Informace o pracovním místě

Prvotní informace:
e mailem:

Upřesňujicí informace:
- Obor vzdělání: Práce je vhodná pro absolventy ekonomických a technických oborů. Vhodná i jako praxe pro studenty závěrečných ročníků (bakalářské i magisterské studium)

- Náplň práce: Support při udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen, Support při akvizici nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů, Support při přípravě nabídek na vývojové služby se zaměřením na hnací ústrojí (konvenční, hybridní a elektrické), Support při realizaci jednání o smlouvách, Support při prezentaci nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních, Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu

- Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování

- Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2)

- Další požadavky: Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Pracoviště: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 38 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!