Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:
tel.:, v době Po-Pá 9-14 hod

Náplň práce:
návrh efektivní konstrukce a technologií výroby obalů z lepenky a ostatních materiálů,
vedení a zavádění nových projektů (výrobků), příprava kalkulace cenové nabídky,
optimalizace současných řešení obalů či výrobních postupů

Požadujeme:
znalost MS Office,
schopnost číst, psát a komunikovat v anglickém jazyce podmínkou,
znalost zásad technického kreslení,
technická zdatnost,
řidičské oprávnění sk. B

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
automobil,
PC a mobilní telefon,
závodní stravování,
vzdělávací kurzy,
odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace?
Zajímavá a různorodá práce, skvělý tým kolegů a spolupracovníků.

Pracoviště: Žerčice, Žerčice
Datum nástupu: 17.04.2023
Mzda: 35 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓