Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

tel.:, v době Po-Pá 8-15 hod

Požadavky:

- Prokazatelné zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti

- Průkaz na VZV - pokud nemáte, zařídíme pro naše provozy

- Schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu

- Umění předávat své zkušenosti a znalosti svým kolegům či kolegyním

- Schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Náplň práce:

- Obsluha VZV, manipulace s materiálem

- Evidence materiálu ve skladovém systému

- Práce se čtečkou čárových kódů

- Odpovědnost za svěřenou manipulační a IT techniku

- Stohování různých rozměrů palet + nakládka do kontejnerů

Nabízíme:

- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti

- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu

- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

- práce v 3-směnném provozu v Kosmonosech

- 5 týdnů dovolené

Pracoviště: Kosmonosy, Kosmonosy
Datum nástupu: 21.03.2023
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓