Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

tel.:

Požadavky :

- praxe ve výrobě – výhodou

- schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu

- manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail

- fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

- ruční montáž a kompletace nárazníků / označení a balení palet

- obsluha výrobních strojů a zařízení

- vizuální kontrola kvality výrobků (sebekontrola)

Nabízíme:

- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti

- přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat

- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu

- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle

- práce ve vícesměnném provozu v Kosmonosech

-5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravenkový systém

Pracoviště: Kosmonosy, Kosmonosy
Datum nástupu: 14.11.2022
Mzda: 22 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓