Informace o pracovním místě

Místo výkonu:
Filipa Logistika, s.r.o. pracoviště Kosmonosy
Průmyslová č.p. 1260
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt:
tel.: Po - Pá 8-15 hod

Požadavky :
- praxe ve výrobě - výhodou
- schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu
- manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail
- fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- ruční montáž a kompletace nárazníků / označení a balení palet
- obsluha výrobních strojů a zařízení
- vizuální kontrola kvality výrobků

Nabízíme:
- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
- práce ve vícesměnném provozu v Kosmonosech

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, stravné

Pracoviště: Kosmonosy, Kosmonosy
Datum nástupu: 19.09.2023
Mzda: 22 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst: 9
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓