Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

Společnost Dragon Internet a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici Zákaznická podpora.

Požadujeme:
- obchodní dovednosti
- komunikační schopnosti
- orientace na telekomunikačním trhu
- práce na PC - MS Office, Google, Internet
- příjemné vystupování
- pečlivost, svědomitost
- flexibilita

Náplň práce:
- řešení zákaznických požadavků
- prodej produktů
- osobní, emailová a telefonická komunikace se zákazníkem
- administrativní činnost

Nabízíme:
- Motivační a velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na plnění obchodního plánu
- Práci ve velmi příjemném a moderním pracovním prostředí ve významné a respektované telekomunikační firmě

Zaměstnanecké výhody
Benefity dle interního benefitového systému v závislosti na počtu odpracovaných let

Pracoviště: Kosmonosy, Kosmonosy
Datum nástupu: 01.10.2023
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)