Informace o pracovním místě

Prvotní kontakt:

osobně: Tovární 111, 294 71 Benátky nad Jizerou

tel.:, v době 8,00 -18,00

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Benátkách nad Jizerou (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:

- bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu

- výroba polotovarů dle platných receptur společnosti

- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti

- kontrola kvality, čerstvosti zboží

- dodržování hygienických zásad

- dodržování pravidel HACCP

- komunikace a obsluha zákazníků

- obsluha pokladny

Požadujeme:

- odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář

- nebo praxi s bouráním a opracováním masa

- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

- zodovědný přístup k práci

- samostatnost, zručnost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:

- práce ve stabilní české společnosti

- příspěvek na stravování ve mzdě

- Multisport kartu

- příspěvek na penzijní připojištění

- odměnu za práci o víkendech a svátcích

- výhodné zaměstnanecké nákupy masa

- lázně

- zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků

- odměna za výročí narozenin

- zaškolení na prodejně

Pracoviště: Benátky nad Jizerou, Benátky nad Ji...
Datum nástupu: 05.01.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.