Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- obsluha vstřikolisu: kontrola a balení výrobků s občasným zvedáním břemen nad 15 kg
Požadujeme:
- výuční list výhodou
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční směny: pondělí - čtvrtek 8 hod.směny, pátek - neděle 12 hod.směny)
- průkaz VZV výhodou (není podmínkou)
Nabízíme:
- zázemí stabilní zahraniční společnosti s jistotou pravidelně a včas vyplácené mzdy
- stravenková karta, dovoz obědů na pracoviště
- příspěvky na penzijní připojištění
- dovolená navíc
- pracovní oblečení a jeho údržba
- dárek k narozeninám a Vánocům, vánoční večírek
- mimořádné odměny za inovativní nápady
- odměna za dobré výsledky společnosti
Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem

Pracoviště: Mělník, Mělník
Datum nástupu: 11.03.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!