Přímý výrobce reklam a velkoplošného tisku s provozovnou ve Veltrusech, hledá do svého týmu grafika - přípraváře dat pro výrobu.

Náplň práce:
- vedení zakázek od založení po expedici
- předtisková příprava pro digitální tisk
- tvorba náhledů a velmi snadných vizualizací
- komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem)
- jednoduché kalkulace a rozpočty zakázek
- kontrola dat, případně jejich oprava

Požadujeme

Zkušenost a praxi se zaměřením na polygrafii min. 1 rok - podmínkou.
Zájem o polygrafii, příjemné vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu.
Zkušenost v oblasti DTP (ořezové cesty, spady, kóty v náhledech, překreslování
bitmapy do křivek, převody barev...)
Adobe - alespoň částečná znalost
Zkušenost s přípravou dat pro tiskový a řezací plotr.

Český jazyk - rodilý mluvčí !
Corel Draw - rutinní znalost

Pozice je vhodná také pro OZP.

Nabízíme

Tvůrčí a zajímavou práci.
Práci v týmu aktivních a schopných lidí.
Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení.
Možnost ubytování.

Pracoviště: Palackého 608, Veltrusy
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi, OZP, OSVČ
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Reprosign s.r.o.
Zadavatel: Michal Kaloš
Lokalita: Kralupy nad Vltavou
Zavolat: Zobrazit kontakt 606680235
Reprosign s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.