Informace o pracovním místě

Hledáme kolegu na pozici VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní náplň:
o Zodpovědnost za organizaci a řízení skladu (příjem, vstupní kontrola, skladování materiálu a hotových výrobků, expedice).
o Optimalizace skladových zásob.
o Vedení a motivace týmu 7 skladníků/řidičů.
o Hodnocení efektivity práce a výsledky oddělení.
o Zajišťování provozu podnikové dopravy a sjednávání externí dopravy.
o Správa vozového parku VZV a manipulační techniky společnosti.
o Spolupráce při inventurách.
o Spolupráce při reklamacích.

Požadavky:
o SOŠ/SŠ.
o Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní firmě min. 3 roky.
o ŘP. sk. B, oprávnění na VZV výhodou.
o Dobré organizační schopnosti.
o Zkušenosti s vedením lidí.
o Znalost práce na PC.
o Iniciativa a chuť hledat řešení.

Nabízíme:
o Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.
o Nástupní mzda dle kvalifikace a výkonu 30 000- 40 000 Kč.
o Práce na plný úvazek.
o Termín nástupu - ihned.
o Práce v jednosměnném provozu Po - Pá 6:30-15:00 (víkendy a svátky volné).
o 5 týdnů dovolené.
o Stravenkový paušál 100 Kč/den.
o 13. plat.
o Služební telefon.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - PÁ v době 8:00 do 14:00 hodin.

Pracoviště: Uhlířské Janovice, Uhlířské Janovic...
Datum nástupu: 09.05.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...