Informace o pracovním místě

Práce na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
x minimálně středoškolské vzdělání v zemědělském směru (výhodou praxe v zemědělství a zkušenosti s vedením kolektivu),
x dobré komunikační a organizační schopnosti,
x řidičský průkaz skupiny B, T,
x samostatnost, pečlivost a spolehlivost, časovou flexibilitu, týmovou spolupráci.

Pracovní náplň:
x Řízení a vedení malého kolektivu traktoristů.
x Organizace práce (polní práce, opravy a údržba strojů, údržba střediska, technologické řízení procesů v RV-zajišťování sklizňových prací a zakládání úrody).
x Evidence pracovních operací pro potřeby ekonomického oddělení, dotací, bezpečnosti práce a požární ochrany.
x Podílení se na rozhodovacích procesech v rámci společnosti.

Nabízíme:
x Zázemí ve stabilní zemědělské společnosti.
x Práce v mladém kolektivu.
x Odpovídající mzdové ohodnocení.
x Roční odměny v závislosti na splnění hospodářského výsledku.
x 5 týdnů dovolené.
x Příspěvek na stravování.
x Příspěvek na penzijní připojištění.
x Služební telefon.
x Možnost školení a vzdělávání.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu o nabízené pracovní místo zašlete prosím Váš životopis na e-mail: případné dotazy na tel..

Pracoviště: Suchdol, Suchdol
Datum nástupu: 15.05.2024
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓