Informace o pracovním místě

Pokojská / Hospodyně

Rádi bychom přivítali nového člena do našeho týmu, který se postará o úklid a pohodlí našich hostů na krásném Zámku Roztěž.

Náplň práce:

- Úklid a udržování čistoty pokojů a veřejných prostor

- Výměna ložního prádla a úklid koupelen

- Péče o detaily a estetiku prostor

- Spolupráce s ostatními členy personálu pro zajištění kvality služeb

Požadujeme:

- Zkušenosti v oblasti úklidu jsou výhodou, nikoli podmínkou

- Spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail

- Schopnost pracovat v týmu a vytvářet příjemné prostředí pro naše hosty

Nabízíme:

- Nástup od 1. 5. 2024

- Pracovní doba 40 hodin týdně

- Mzda odpovídající vašim předešlým zkušenostem

- Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci naší společnosti

- Příjemnou pracovní atmosféru v historickém prostředí zámku Roztěž

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přinést svůj přínos k naší společnosti, zašlete nám svůj životopis na:

Těšíme se na vaši odpověď!

Casa Serena, Zámek Roztěž

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte ve všední dny 8:00 - 16:00 hod.

Pracoviště: Vidice, Vidice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 500 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓