Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegu / kolegyni na pozici Pracovník v sociálních službách (asistent v ambulantních a terénních sociálních službách).

Popis pozice

Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem se zdravotním znevýhodněním na jejich pracovišti, v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence se sociálním pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).

Místo: Kutná Hora a okolí

Úvazek: pracovní smlouva, částečný úvazek

Nástup: od 1.4.2024 nebo dle dohody

Nabízíme:

" smysluplnou a různorodou práci,

" přátelské pracovní prostředí,

" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let),

" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi,

" flexibilní pracovní dobu,

" možnost podílet se na evropských projektech,

" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí,

" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc,

" nástupní mzdu 14 - 15 000 (při úvazku 0,5), s pravidelným navyšováním.

Požadujeme:

" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním,

" pracovitost, samostatnost, odpovědnost,

" schopnost sebereflexe, otevřenost,

" kreativní myšlení a flexibilitu,

" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce),

" schopnost pracovat v týmu.

Vzdělání:

" základní, středoškolské,

" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116) - není nutnost,

" možný souběh s dokončovaným studijním oborem,

" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Zaujala Vás nabídka?

Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt

Bc. Marcela Rusková

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Pracoviště: Kutná Hora, Kutná Hora
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 15 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.