Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegu / kolegyni na pozici

Pracovník v sociálních službách

(asistent v ambulantních a terénních sociálních službách)

Popis pozice

Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem se zdravotním znevýhodněním na jejich pracovišti, v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence se sociálním pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).

Místo: Kutná Hora a okolí

Úvazek: pracovní smlouva, částečný úvazek

Nástup: od 1.4.2024 nebo dle dohody

Nabízíme

" smysluplnou a různorodou práci

" přátelské pracovní prostředí

" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)

" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi

" flexibilní pracovní dobu

" možnost podílet se na evropských projektech

" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí

" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc

" nástupní mzdu 14 - 15 000 (při úvazku 0,5), s pravidelným navyšováním

Požadujeme

" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním

" pracovitost, samostatnost, odpovědnost

" schopnost sebereflexe, otevřenost

" kreativní myšlení a flexibilitu

" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)

" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání

" základní, středoškolské

" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116) - není nutnost

" možný souběh s dokončovaným studijním oborem

" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaujala Vás nabídka?

Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt

Bc. Marcela Rusková

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Pracoviště: Kutná Hora, Kutná Hora
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 15 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓