Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegy / kolegyně na pozici

Sociální pracovník (odborný pracovník v ambulantních a terénních sociálních službách)

Popis pozice

Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Zastává pozici klíčového pracovníka pro jednotlivé klienty. Mapuje potřeby klienta a hledá způsoby k jejich naplnění. Nastavuje vhodnou míru podpory a provází na cestě k větší samostatnosti a nezávislosti. Úzce spolupracuje s blízkým okolím klienta a jinými službami.

Místo: Kutná Hora a okolí

Úvazek: pracovní smlouva, plný / částečný úvazek

Nástup: dle dohody

Nabízíme

" smysluplnou a různorodou práci

" přátelské pracovní prostředí

" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)

" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi

" flexibilní pracovní dobu

" možnost podílet se na evropských projektech

" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí

" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc

" nástupní mzdu 32 - 34 000, s pravidelným navyšováním

Požadujeme

" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním

" pracovitost, samostatnost, odpovědnost

" schopnost sebereflexe, otevřenost

" kreativní myšlení a flexibilitu

" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)

" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání

" VŠ nebo VOŠ se sociálním zaměřením

(sociální práce / pedagogika / sociální politika, speciální pedagogika, apod.)

" v rámci rozvoje multidisciplinarity týmu uvítáme i kolegy z příbuzných oborů

(ergoterapie / adiktologie / pedagogika / andragogika apod.)

" možný souběh s dokončovaným studijním oborem

" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaujala Vás nabídka?

Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt

Bc. Marcela Rusková

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Pracoviště: Kutná Hora, Kutná Hora
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓