„Ideální práce ve Vašem městě“

SERVISNÍ OPRAVÁŘ/TECHNIK-IT, ELEKTRO, TECHNIKA-KDOKOLIV KOHO BAVÍ TATO OBLAST

firma: Comac jobs s.r.o.>>

Jsme společností, které se nachází v globálním měřítku v oblasti IT technologií. Naše servisní středisko se neustále rozrůstá a proto hledáme vhodné kandidáty na pozici:

REPAIR TECHNIK-OPRAVÁŘ-SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

- nabízíme zajímavou práci, kde se stanete detektivem a budete hledat chyby na základních deskách

- budete zajišťovat, proč nastala chyba, a tuto chybu odstraníte za použití našeho know-how

- naučíme Vás pracovat s rentgenem, BGA komponenty, cínovou minivlnou a třeba i CAD programy

V případě zájmu posílejte svůj strukturovaný životopis!

Požadujeme

Požadujeme:
- idáelně elektro vzdělání (SOU, SŠ a další, klidně i technické vzdělání, IT se zkušenostmi či zájem o daný obor i ve smyslu, pokud se věnujete těmto věcem jako koníčku)
- čtení ve schématech
- manuální zručnost, ochota učit se
- znáte k čemu slouží tranzistor, kondenzátor, dioda, aj. Tím by Vám to mělo být bližší

Nabízíme

Nabízíme Vám:
- zázemí nadnárodní společnosti, která se neustále rozvíjí
- možnost vzdělávání a profesního růstu
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- platové ohodnocení dle zkušeností

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Kutná Hora , Kutná Hora
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 20 000-22 000 Kč/...
POČET MÍST: 5
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Vyučen
FIRMA: Comac jobs s.r.o.
LOKALITA: Kutná Hora
  • ID INZERATU: 2117530
  • VLOŽENO: 11.01.2017
  • ZOBRAZENO: 46

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)